ozelvillam.com internet sitesi ile özel havuzlu yazlık villaların kısa süreli kiralamalar için Türkiye'de sunumu hedeflenmiştir. Bu program Ege ve Akdeniz kıyılarından özel yazlık villaları içermektedir ve Türkçe olarak sunulmaktadır.

ozelvillam.com internet sitesi Mea Villa Travel Agency'nin özel bir sunumudur. Mea Villa Şirketi Ev turizminde Gerek yurtiçi gerekse yurtdışında 25 yıllık bir geçmişe ve engin bir tecrübe sahip olduğu gibi, konusunda isim yapmış uluslararası şirketlerin Türkiye iş ortağıdır. Mea Villa Travel Agency (Belge No A-7413) TÜRSAB’a üye bir seyahat acentesidir. Ayrıca Şirket Genel Müdürümüz Mücella Tarhan TURSAB Ev komitesi kurucusudur ve başkanıdır.

Mea Villa'nın ana sunumu villadatatil.com internet sitesi üzerinden gerçekleşmektedir. villadatatil.com sitesinde Türkçe, İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca, Ukraynaca olmak üzere 6 dilde sunulan bu kapsamlı program, ayrıca sadece İngilizce olarak villarentturkey.com ve sadece Almanca olarak fewoturkei.de internet sitelerinde de sunumdadır. Mea Villa 2010 yılı itibariyle artık tüm Avrupa'dan da binlerce kiralık daireler, evler ve villalar sunmaktadır. Artık Avrupa Tatilinizi otel yerine bir ev ortamında gerçekleştirebilirsiniz.

www.ozelvillam.com sitesinin arkasında güçlü ve profesyonel bir yapı mevcuttur. Kuruluşundan bugüne kadar geçen sürede yaygın bir şekilde işlediği konu yazlık evlerin kiralama organizasyonudur ve bunu yurtdışı ağırlıklı gerçekleştirmektedir.