Sayfada gördüğünüz toplam fiyat, arattığınız tarihler için ödemeniz gereken toplam konaklama bedelidir.

Elektrik ve su kullanımı ücretlendirmelerinin toplam fiyata dahil olup olmaması evlere göre değişmektedir. Bu bilgilere evlerin tanıtım sayfalarında ulaşabilirsiniz.

Ayrıca eve girişte 250 € veya TL karşılığı depozito alınır ve herhangi bir hasar olmaması durumunda çıkışta aynen iade edilir.
Evin Genel Özellikleri kısmında yer alan kişi sayısı evde konaklayabilecek maksimum kişi sayısını bildirmektedir. Ek yatma imkanları ( Salonda- çekyatta yatma imkanı vb.), belirtilen maksimum kapasiteye dahil edilmiştir.
Evet, bütün evlerimiz dayalı döşelidir. Tüm villalarımızda buzdolabı mevcut olmakla birlikte diğer beyaz eşya ve araç gereç bilgilerine evin detayları kısmından ulaşabilirsiniz. Ayrıca villalarımızda kişi sayısı kadar mutfak ve banyo gereçleri mevcuttur.
Evet, evlerimizin hepsinde temiz havlu ve temiz çarşaf mevcuttur. Her 7 günlük konaklama için kişi sayısı kadar çarşaf ve havlu takımı bulunmaktadır. Banyo havlusu ve plaj havlusu mevcut değildir.
Eve giriş saati 16:00, evden çıkış saati ise 12:00 dir.

Örnek vermek gerekirse 01.07 giriş tarihli 7 günlük bir rezervasyon yaptırılmış olsun. Müşterilerimiz 01.07 günü saat 16:00’ dan sonra eve girebilirler. 7 tam gece konakladıktan sonra 08.07 tarihinde en geç öğlen saat 12:00’ ye kadar  çıkış işleminin gerçekleşmiş olması gerekmektedir.

Eğer giriş ve çıkış tarihinden önce veya sonra başka bir rezervasyon yok ise, giriş ve çıkış saatlerinde ev sahibinin onayı ile esneklik sağlanabilir.
Bir evin rezervasyonunu gerçekleştirebilmek için, eğer giriş tarihinden 30 gün önce ise toplam bedelin %25 inin kredi kartı (mail order) veya havale yöntemi ile ödenmesi yeterlidir. Geri kalan %75 lik ödeme eve giriş tarihinden 1 ay önce aynı şekilde ödenmelidir.

Eğer eve giriş tarihi ile rezervasyonun yapılacağı gün arasında 30 günden daha az bir zaman var ise ödemenin tamamının kredi kartı (mail order) veya banka havalesi ile yapılması gerekmektedir.